Hemen Ara

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

CAN SPOT KİMDİR?

Can Spot olarak; yıllardır Çorlu’ da ikinci el eşya alım satım işlerini yürütüyoruz. Sağladığımız titiz çalışma sayesinde de müşterilerin beğenisini kazanmaktayız. Can Spot birbirinden farklı model ve çeşitlilikteki ev eşyalarını size sunar. Bu sayede siz de beğeninize uygun eşyaları tercih ederek; istediğiniz ortamlar yaratabilirsiniz. İkinci el alım ve satım işlemleri için alanında lider özellik gösteren firmamızı tercih edebilirsiniz.
İkinci el eşya satışı için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız ev eşyaları bir anda size para olarak dönüş sağlar. Can spot olarak her eşyanın değerlendirilmesine katkı sağlarız. Böylece insanların ihtiyaçlarını da karşılamış oluruz.

Misyonumuz

Can spot olarak temel misyonumuz; ev eşyaları için ödenen yüksek meblağları ortadan kaldırmaktır. Biraz kullanılan ve daha sonra istenmeyen eşyalar; başka bir kimse için oldukça kullanışlı olabilir. Can Spot olarak bu döngünün sağlanması noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Yaşadığımız çağın gereksiz masraflarını ortadan kaldırmak çalışma prensibimizi oluşturur. Bu sayede de ikinci el eşya alımı ya da satışı konusunda her zaman doğru adres olarak; müşterilerimizin karşısına çıkarız.

Vizyonumuz

Kaliteli ve temiz ürünleri anında ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada; firmamız oldukça etkin hizmet sağlar. Her bütçeye uygun eşya seçenekleri ile de ihtiyacınız olan ürünlerin tamamlanmasına katkı sağlarız. Bu sayede gereksiz harcamalar içerisinde bulunmadan, arzu ettiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Neden Can Spot?

GÜVEN
KAİTELİ HİZMET
MEMNUN MÜŞTERİLER
ZAMANINDA TESLİMAT